Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-29, 21:11   #3589
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
nawet "żadnych wysokoprzetworzonych węgli" nie jest całkiem bezpiecznym stwierdzeniem - ja np. o wiele lepiej trawię białe pieczywo, niż ciemne. próby zastosowania się do powszechnie znanych zaleceń zdrowotnych (właśnie typu zamiana pieczywa białego na ciemne) zdecydowanie nie wpłynęła dobrze na moje drażliwe jelita nie neguję oczywiście wpływu żywienia na cerę, ale na pewno nie można go przeceniać.

Przerzuciłam się z peelingu glikolowego na mlekowy, i stwierdzam, że mocniej rypie Glikol uprawiałam do 40%, mlekowca zaczęłam od 20 i piecze mocniej, zaczerwienienie jest większe i bardziej się łuszcze. Poza tym jest tańszy, same plusy Dodatkowo ukręciłam toniki - jeden z mlekowym, kojowym i niacynamidem na twarz, plus drugi z samym mlekowcem na plecy. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu wrócić do stanu skóry ze złotych czasów stosowania tabletek anty...
A to fakt, przekonanie o wyższości ciemnego pieczywa nad białym jest w społeczeństwie bardzo mocno zakorzenione, pewnie nieprędko się to zmieni. Tymczasem to nie jest opcja dla każdego.

Ja bym chciała kwas, co działa i nie powoduje łuszczenia i nie trzeba się przy nim smarować filtrem Takie mam śmiałe marzenia
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując