Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-29, 21:26   #3591
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Ja wiem że sycą na dłużej, mają wartości odżywcze itd. Tylko co zrobić, kiedy źle się je trawi? Co to znaczy "przy specjalnej diecie"? Wiem, że to nie o tym wątek, ale może są jakieś sposoby na zwiększenie tolerancji tego cholernego błonnika czy czego tam nie lubi mój przewód pokarmowy

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------
Przez to przekonanie o ciemnym pieczywie dużo czasu mi zajęło dojście do tego, co faktycznie szkodzi mi w diecie. Trudno mieć poczucie "zdrowego odżywiania", jedząc białe pieczywo. Trzeba jednak pamiętać, że to, co zdrowe dla innych, niekoniecznie jest zdrowe dla mnie...
Przy założeniu, że nie ma nietolerancji glutenu oraz, że 1 kromka brązowego = 3-4 kromkom białego nie powinno być żadnej niestrawności

Można też pójść na kompromis i spożywać produkty z mieszanki mąki białej z pełnoziarnistą, ale wszystko sprowadza się do jednego- ilości.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując