Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 21:01   #4995
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Śmieszna sprawa, bo ja w podstawówce miałam raczej proste i grubaśne, jak druty ;-) Niczym się ułożyć ich nie dało. Dopiero pod koniec szkoły średniej, coś z nimi się zaczęło dziać.
Ja urodziłam się z loczkami, potem zrobiły mi się proste jak druty i dopiero w wieku dojrzewania zaczęły falować. Ale podobno to częste zjawisko.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz zdjęcie, zdobytych dzięki Pani Joannie ze sklepu zdrowe-kosmetyki, kremików safea :
- arganowy na dzień
- oliwkowy pod oczy

dostałam tez próbki i+m oraz nowej serii logony age-protection, ale zapomniałam wyłożyć do zdjęcia.
Gratuluję zakupów!

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw. ja też 2A Chybaa.. ostatnio takie cudasne włosy miałam po płukance z l-cysteiną i alosem, że hohoh *.* Cóż, przynajmniej ja lubię taki nieład na głowie ;] Zresztą same oceńcie, a co
Cudne masz włosy. I moim zdaniem raczej 2B, a nawet aspirujące do 2C. Moje niestety takie nie są... Gdyby były, to bym ich nie modelowała na proste. Tylko niektóre pasma mi falują, inne pozostają proste. W takich naturalnie wyschniętych wyglądam jak rozczochrana.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ale to A2 masz przepiękne, super Ci się układają, o takich to i ja zawsze marzyłam, a tymczasem u mnie każde pasmo żyje swoim życiem
O, dokładnie to...
Melya jest offline Zgłoś do moderatora