Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - olej kokosowy
Wątek: olej kokosowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-12, 08:59   #277
Mia694
Zadomowienie
 
Avatar Mia694
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 267
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Karo1983 Pokaż wiadomość
O matko co to za cuda. Dziewczyny co wy kupujecie. Tak jak już mówiłam wcześniej na naszym rynku jest pełno podróbek prawdziwego oleju kokosowego. Ładują nie wiadomo co w słoiki bo dżemach z naklejką olej kokosowy. Polecam oryginalny olej kokosowy Vatika. Wiele słyszałam na jego temat pozatym widziałam efekty na włosach, gdyż mój ojczym jest hindusem. W indiach 3/4 kobiet jak i mężczyzn używa właśnie Vatiki jako tego najlepszego. Zwróccie uwagę na przecudne włosy hindusek. Vatika ma właściwości ochronne przed słońcem, włosy stają się sztywne i lśniące. Niestety połowa z nas ma farbowane włosy więc nie oczekujcie efektów super lśniących włosów, co innego w przypadku hindusek, które mają długaśne swoje naturalne włoski.
Ale szczerze polecam. Sama stosuje od miesiąca i widzę efekty. Nakładam na nie umyte włosy tuż przed snem. Wmasowuje chwilkę w skórę głowy, spinam spinką, kładę ręcznik na poduszcze i zasypiam a rano zmywam raz szamponem. Robię tak 2 razy w tygodniu a czasem tuż po myciu wcieram kilka kropelek w same końcówki włosów.
Rewelacka!!!
W jakim pewnym nieinternetowym źródle można kupić Vatikę???
Mia694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując