Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-05, 14:49   #1578
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Ale się cieszę, że chłód zawitał na Twoje włoski ...i tylko złoto w słońcu i naturalnie ... jupiii

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

LoveMy_Town- Widzisz Caate jest zadowolona z londy profesjonalne, ona też nie jest droga, a efekt jak Caate napisała bardzo, bardzo
W aptece takiego utleniacza nie dostaniesz, ale najlepiej kup sobie litrowy razem jak farby będziesz zamawiać przez internet, no chyba, że masz w mieście sklep fryzjerski (ja mam, ale przez neta taniej nawet z przesyłką). Utleniacze w litrowych butlach ok 13/15 zł kosztują, w sumie od firmy zależy bo i po 45zł znajdziesz. Utleniacz/oxy nie musi być z tej samej firmy co farba (fryzjerka nam nawet o tym pisała). Ja jakiś mam za 12 zł.
Z tym kładzeniem na odrost 3% i 6% na długość wypróbuj na pasemku, ale wydaje mi się, że możnaby tak zrobić.
Informacje o poziomach i numerkach prześlę Ci na maila to Ci się rozjaśni. Jak poczytasz i dowiesz się na jakim poziomie i jaki refleks mają obecnie Twoje włosy to pomyślimy
nooo i teraz widze, co zle zrobilam, za malo farby nalozylam
sa ewidetne przeswity poprzedniego koloru, a pomyslec jak pieknie by pokrylo, gdyby uzyla calej tubki


wzystkie w sloncu, tylko przed ostatnie bez. na zywo dla mnie jest zloto, a nie rudo, jednak ciemno bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12677.jpg (75,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12691.jpg (91,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12684.jpg (98,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12690.jpg (58,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC12687.jpg (111,3 KB, 65 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-02-05 o 14:59
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując