Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-19, 10:44   #3291
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Zaciekawił mnie ten produkt LANEIGE Lip sleeping mask -znacie?
Mam problem z bardzo suchymi ustami wiecznie w skórkach, nie mogę dojść z nimi do ładu, carmexy itp nie dają mi nic. Jedynie lanolina coś tam robi.
Miałam niedawno taką sytuację podczas przeziębienia, nie pomagały żadne pomadki ani masło shea, dopiero Acute Lip Balm Eucerin w tubce.

Cytat:
Napisane przez karmik Pokaż wiadomość
Przyznam ,że mnie zaskoczyłaś takim sposobm Zaraz wygogluje. Chyba dobrze znasz temat ,,samoróbnych " mazideł. Może znasz jakieś mega odżywcze masło do ciała? Chodzi mi o coś gęstego, co nie znika od razu po wsmarowaniu, do skóry suchej. Próbowałam olejów kokosowy,arganowy, monoi ,masło shea ,używałam ich solo ale to za mało dla mojej skóry.
Dziewczyny, używacie azjatyckich do pielęgnacji ciała?
Wspominałam, że miałam mleczko Missha Bordeaux coś tam, niby regenerujące itd, ale było beznadziejnie słabe, do tego dla mnie za słodkie, nie dalam rady zużyć do końca. Na usprawiedliwienie dodam tylko, że producent zaleca stosować razem z resztą serii tj masłem i olejkiem, ale na pielęgnację warstwową ciała nie mam chyba ochoty.

Polecam za to masła Flos Lek z serii Natural body, są cudnie opatulające. Ja najbardziej lubiłam wersję opuncja i herbata, ze względu na zapach, bo np czekolada i wanilia to nie moje klimaty. Masła są niestety słabo dostępne stacjonarnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując