Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-14, 19:19   #3198
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Love! Trzymałam mocno kciuki za podróż! Fajnie, że wszystko się udało!Wysyłam uściski!

Miśka, zgadzam się z Love! Stracą humor!

Aniyam mam nadzieję, że dziś lepiej się czujesz! Jak nic zmutowanego przedszkolnego wirusa w kinie złapałaś!

Aniyam, Martusia
zazdraszczam kierunków urlopowych!

Miałam jeszcze coś napisać i oczywiście skleroza mi wszystko z pamięci wymazała

Wpadłam żeby podzielić się kotem, który dostałam z wp poczty:
Kod rabatowy 20% w ORSAY
Najdroższy produkt z Twojego koszyka teraz z rabatem 20%. Wykorzystaj kod rabatowy i ciesz się niższą ceną Twojego zamówienia. Promocja nie łączy się z innymi. W sklepach stacjonarnych korzystaj z kodu:40100!
Kod rabatowy ważny do: 2016-10-31 23:59:59
Skopiuj lub zapisz kod:
40118
Wykorzystaj kod podczas finalizacji transakcji
w sklepie partnerskim.

Kody do D i S, które czasem dają działają normalnie, więc mam nadzieję, że i ten działa
Dziękuję , również ściskam

Podobno w Gryfinie ma być centrum dystrybucyjne zalando na Szwecję i Polskę.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Dziady Ja nie wiem czy nie przyjmę takiej zasady, że nie będę kupować zapachów, które są już wycofane. Pewnie kurzyłyby się w szafie po prostu, bo by mi było szkoda ich używać
Też tego nie rozumiem, pomijając fakt, ze większość zapachów ulepszaja[COLOR="Silver"]

Edytowane przez 201805141508
Czas edycji: 2016-08-14 o 19:21 Powód: zmęczenie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora