Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 21:31   #3136
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Albo dzięki Tobie to się okaże. Fajnie, mam sporo nowej pielęgnacji to będę mogła się czymś od razu zrewanżować

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie macałam, nie widziałam w realu ale mi się spodobały na stronie
Opakowanie ma śliczne, ale może się okazać, że efekt będzie jak na bombce. Marudzę wiem, ale zmacaj najpierw bo nie są najtańsze. Poza tym już niedługo odwiedzisz bezcłówki? Pomyśl o tych świeżych szanelach
Cytat:
Napisane przez taka_jakas Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi

W końcu takie nasze prawo.

Ja jednak zawsze się czaję i jest mi głupio.
Nie zapomnę jak miałam zapalenie spojówek i poszłam do M.A.C. z prośbą o nałożenie różu przed zakupem. Wymieniłam Pani: warm soul, rosy outlook, dainty jako produkty, którymi nie jestem zainteresowana bo już je miałam. Jej spojrzenie i niewybredne komentarze co do spojówek spowodowały, że będę się tam udawać tylko aby ocenić kolor a zamówienie złożę online.
Wiesz, nie obraź się ale ja tam babkę rozumiem. Zapalenie spojówek jest bardzo zaraźliwe, a więc w najgorszej fazie nie powinno się chodzić i rozsiewać. Pomyśl, że babeczka mogła mieć w domu małe dziecko lub chorą osobę i zwyczajnie się bała. Chyba, że miałaś zapalenie spowodowane alergią to powinnaś pani to wyjaśnić i tyle.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora