Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-18, 12:40   #1165
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XL

I w klapkach można się wypierniczyć.
Mnie to dosyć często się zdarza. Częściej niż w butach wysokich.
Może dlatego, że tamte noszę od święta? A może dlatego, że tamte wymagają postawy skupionej, wyprostowanej? Amoże dlatego, że jestem zwykłą ciapą?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Amyz - z tżem to uważaj. W moim rzędzie, za przejściem facet przespał cały film. Z dziewczyną był

A co do książek, to dla mnie ważniejsza jest treść niż forma. Te argumenty, że niby zapah, papier, okładka i inne takie do mnie jako czytelnika absolutnie nie trafiają. Jestem fanką czytnika, który jest lekki, poręczny, mogę go zabrać wszędzie, mam przy sobie praktycznie całą biblioteczkę i jeśli dana pozycja mi nie podejdzie, po porostu wybieram coś innego. Ostatnio czytam Grę o tron i i nie wyobrażam sobie czytania tego w normalnej wersji. Każda część mam minimum 600stron, to jest ciężkie, niewygodne -otwarcie w połowie wcale nie jest takie łatwe i wysiadają mi nadgarstki. Ale ja niestety czytam dużo. Papierowe książki kupuję już tylko te, które mi się spodobały i chcę je mieć na półce.
Kilaneczka, Ty nowoczesny molu ksiązkowy, Ty.
Dla mnie treść też jest ważniejsza niż forma, jednak jeśli mam do wyboru tą samą treść ale różne formy, to wybieram tą, pachnąco-papierową.
A, że trochę waży? No cóż, treść ważniejsza niż forma.
Chociaż jakby się tak bliżej temu przyjrzeć to i forma lepsza. (myśliciel)

Ten kto oglądał Azję Expres (obiecuję, że już nigdy więcej na to nie spojrzę ) ten wspomni słowa Radzia. Małgoniu, w tej kulturze tak to jest, że to co jest złotem okazuje się gwnem, a to co wygląda jak gwno jest złotem.


---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

No proszę, widzę, że jednak w Smashbboxowym zestawie znalazł się też i ten do konturowania.
Jak to jest, że zawsze gdzieś znajdzie się lepszą okazję niż ta, na którą się trafiło.

Edytowane przez AnulaQa
Czas edycji: 2016-09-18 o 12:43 Powód: Jakoś od czapy tak wyskoczyłam z tym Radziem. Proszę nie łączyć, ze sobą treści. Myśl, czysto przypadkowa. Heh.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora