Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-12, 05:49   #19
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: Od którego roku życia można legalnie współżyć? Proszę o odpowiedz

Cytat:
Napisane przez widchameleon Pokaż wiadomość
Usunełam wypowiedz bo nie chce miec wiecej nic wspolnego z tym forum. Bardzo bardzo zaluje ze zalozylam tutaj konto i napisalam ten post. Przyznam ze piszac go nie spodziewalam sie takich batow z waszej strony. Jedyne co potraficie to zdolowac. Czas gdy kochalam sie w chlopcach z 7-8klas juz minal gdyz jestem w 1liceum a liczac klasowo to jest 10klasa i gustuje w starszych a nie mlodszych od siebie. To ze przezylam swoj pierwszy raz 2lata predzej niz przecietna dziewczyna nie znaczy ze nalezy mnie zlinczowac i kazac zastanawiac sie nad soba bo stracilam z dziewictwo z chlopakiem ktorego kocham i ktory kocha mnie a nie w wieku 18lat bo wszystkie kolezanki juz to robily. Wiecie nie interesuje mnie to co o mnie sadzicie bo mnie nie znacie! Nie kazda dziewczyna majaca 15-16lat jest szalona i nieodpowiedzialna. Najlatwiej jest skrytykowac i oczerniac. To ze nie odwiedzilam jeszcze ginekologa nie jest poprawnym zachowaniem z mojej strony i to przyznaje lecz to nie powod by uznac mnie za niemoralna i nieodpowiedzialna. Bardzo dziekuje. Zegnam
Cytat:
Napisane przez widchameleon Pokaż wiadomość
A na koniec dodam abyście wy zastanowiły się nad sobą dziewczyny. Ile tutaj wątków typu seks we trójkę i jak robiłyście dobrze mężczyznie w autobusie itd. to wy jesteście niemoralne jeśli mam być szczera. Jaki przykład dajecie młodym? Żegnam
Cytat:
Napisane przez widchameleon Pokaż wiadomość
Tyle było zlinczować a nagle cisza jak makiem zasiał.... ale to dobrze 3majcie sie cieplutko
nie mamy obowiazku non stop siedziec w wizazu

ps. a poprzez nasze wypowiedzi chcialysmy tylko pokazac jak sprawa wyglada z punktu widzenia starszych kolezanek. No, ale skoro MLODOSC rzadzi, i ludzie nabieraja sie za seks, w momencie, to nie pozostaje nam, tylko zyczyc wszystkiego najlepszego
__________________
dno

Edytowane przez *sloneczko*
Czas edycji: 2008-12-12 o 05:50
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora