Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem XXiX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-13, 13:47   #2477
porzucona_23
Raczkowanie
 
Avatar porzucona_23
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 258
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez If_I_were_a_boy Pokaż wiadomość
Nie trafimy, musimy uczyć się na błędach. Na pewno każda z nas wyciągnie jakieś wnioski z tego, co nam sie przydarzyło. Ja nauczyłam się jednego: jeżeli ludzie od siebie odchodzą i znów do siebie wracają po kilka razy to taki związek nie ma najmniejszego sensu. Ludzie się nie zmieniają. Teraz wiem, że straciłam tylko czas na powroty do niego bo po paru tygodniach znowu mu sie nudziłam. Teraz nie dosyć że porzucił mnie dla innej, robiąc ze mnie totalna kretynkę to w dodatku cierpię teraz o wiele bardziej niż kiedy porzucił mnie pierwszy raz.
Musimy dac radę, nie ma przecież innego wyjścia!

I jeszcze jedno: moja mama w końcu znalazła pracę, także cieszę się bardzo. Chociaż jedna miła wiadomość w tych beznadziejnych dniach!
Super, gratulacje dla mamy Takie małe sukcesy nasze, lub bliskich są ważne, szczegolnie gdy jesteśmy w takim stanie...

U mnie niestety same porażki. Jak narazie wszystko zaczyna sie powoli sypać, póki co brak powodów do radości. I znowu zaczyna mnie łapać jakiś dołek... mysle, tęsknie, chce mi się płakać... a już sie powoli podnosiłam i znowu dupa
porzucona_23 jest offline Zgłoś do moderatora