Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-11, 09:57   #2733
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez poziomka_321 Pokaż wiadomość
Miałam zabiegi robione laserem Light Sheer Duet, dwa pierwsze mniejszą mocą, ostatni miałam napisane '300' na karcie.
A włosy w ogóle nie zauważylam żeby wypadały, co dzień muszę usuwać maszynką żeby mieć gładką skórę, czasem już mi się wydaje że jest ich mniej ale to zazwyczaj wtedy, kiedy mam krótszy odstęp w użyciu golarki (np. musiałam użyć drugi raz maszynki po południu bo od rana już zdążyły mi odrosnąć a gdzieś wychodzę, i wtedy na kolejny dzień rano jest ich jakby mniej).

W ogóle nie wiem czy pójdę na czwarty zabieg teraz bo mam we wtorek ale byłam w międzyczasie u kosmetyczki na zabiegu mikrodermabrazji i kwasem, na całej twarzy jest okej ale tam gdzie musiałam użyć maszynki mam strupki i chyba muszę sobie darować laser. Mam nadzieję że większa przerwa w zabiegu nie pogorszy sprawy...

A w międzyczasie zbadam sobie hormony bo już straciłam wiarę w ten laser.
Hormony możesz a nawet powinnaś zbadać dla własnego zdrowia ale powiem Ci, że nie słyszałam żeby komuś po 3 zabiegach nawet włoski nie wypadły. U mnie depilowany obszar "łysiał" już po 7-10 dniach, może do 2 tygodni całkowicie. Po kilku tygodniach odrastała kolejna partia włosów.
Spróbuj chociaż raz pójść do innego gabinetu, moim zdaniem po prostu tamte zabiegi były źle wykonane.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując