Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-12, 21:48   #2652
eumo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie dziewczyny

Chciałabym się podzielić z Wami moimi wrażeniami po kilku depilacjach. W listopadzie miałam pierwszy zabieg na pachy przeprowadzony na Vectusie. Tak jak już pisałam na tym forum zabieg był bezbolesny, czułam tylko malutkie ukłucia. Po zabiegu przez 2 tygodnie o dziwo włoski nie rosły wcale, a potem zaczęły odrastać, ale było ich widocznie mniej. Umówiłam się na kolejną wizytę na styczeń, ale jako że mąż mi wykupił groupona na 3 depilacje laserowe pach na laserze Light Sheer w innym miejscu, to postanowiłam umówioną wizytę wykorzystać na podejście do depilacji bikini w wersji głębokiej, ale niecałkowitej i na wąsika. Wąsik nie jest jakiś bardzo widoczny, ale mam wrażenie, że jak nałożę podkład, to staje się dosyć widoczny. Z nim poszło szybko, wiadomo mała powierzchnia. Nawet nie pamiętam czy coś czułam w trakcie. Natomiast depilacja bikini już była odczuwalna, trochę bolało, ale kosmetyczka dłużej przytrzymywała głowicę chłodzącą przed strzałem i było całkiem znośnie. Zdecydowanie Vectus to fajny wynalazek.

Ostatnio byłam też na pierwszej z trzech depilacji laserowych LS pach z groupona. Zabieg został wykonany w pewnym centrum na pewnej łódzkiej uczelni technicznej. Teraz wiem, o co chodzi dziewczynom jak piszą, że depilacja na LS może boleć. Bolało bardzo, po Vectusie nie byłam przygotowana na taki ból. Pani obsługująca laser spytała tylko czy jestem w ciąży i czy miałam już kiedyś depilację laserową. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że nie i tak miałam na Vectusie. Pani do najmilszych nie należała i z jej słów wywnioskowałam, że według niej Vectus to nie laser, bo depilacja laserowa musi boleć. No cóż... Gdy w trakcie zabiegu spytałam się, czy nie powinna mi zdezynfekować pach, skomentowała, że samemu to trzeba zrobić w wc przed zabiegiem. Ot i cała historia. Gdyby nie Vectus, to po LS bym się permanentnie zraziła do depilacji laserowej. Po prostu nie mogę sobie wyobrazić depilacji bikini na nim. To dopiero musi być ból.

PS. Ten Groupon jest ciągle jeszcze dostępny, ale chyba nie zrobiłam im specjalnej reklamy co?

Edytowane przez eumo
Czas edycji: 2015-01-12 o 21:50
eumo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując