Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze rady na wszelkie problemy pazurkowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 22:35   #28
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Nasze rady na wszelkie problemy pazurkowe

No to tak:
na suche dlonie moge polecic moczenie w wodzie po gotowaniu ziemniakow badz nakladanie maski zrobionej z rozgniecionego ziemniaka z odrobina mleka.Ponoc dobrze tez dziala wcieranie w wilgotne dlonie plynnej parafiny,ale nie probowalam.

Najlepszy sposob na wzmocnienie pazurow,wyprobowany przeze mnie i kilka kolezanek,to napar z koperku.Lyzke nasion wystarczy zalac polowa szkanki wrzatku,potem odcedzic i przelac np do buteleczki po zmywaczu,Wcierac wacikiem minimum 2 razy dziennie i czekac az sie wchlonie.Wystarczy 2-tygodniowa kuracja.Nie tylko wzmacnia,ale tez nawilza i ogolnie paznokcie lepiej wygladaja.
Z suplementow wzmacniajacych moge polecic Skrzypovite,mialam po niej bardzo mocne paznokcie,ale ostrzegam,ze jak odstawilam to zaczely sie lamac.
Z odzywek polecam Strong Results Avonu.A na skorki nie ma lepszego srodka od witaminy A+E,ale o tym juz chyba bylo na innych watkach.

To tyle moich rad,mam nadzieje,ze sie przydadza.Ja za to mam problem z onycholiza,o czym juz kiedys pisalam.Przez to juz od ponad roku mam bardzo krotkie paznokcie i juz mnie to meczy.Myslicie,ze da sie jakos przyspieszyć to leczenie?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując