Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-19, 12:57   #4576
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja po nocy oczywiście paznokcie maluję. Ooooo takie mam dzisiaj.

JokoJ138 bronze secret + wzorek Essence magnetics pixie dust (nooooo meeega są te lakiery !!!)

teraz niech mi kto powie, że te Safari ostatnio to nie były rzygi

p.s mam tylko wrażenie, że jakiś za duży przepych i trzeba było zrobić na każdym pazurku ten sam wzorek... ale na kciuki by mi chyba nie starczyło (za długie już mam...). Jak myślicie? Przedobrzyłam znowu?
Super nie przedobrzyłaś podoba się

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilkę, pokazać najnowszy nabytek
Bell glam wear nr. 542. Kocham takie nieoczywiste kolory. Niby zieleń, a jednak trochę inna
Wybaczcie zdjęcia i skórki, malowane na kolanie, podczas przerwy od malowania ścian Ale już wszystko poczyszczone Ta dziura w palcu środkowym, to wynik drapnięcia innym paznokciem
Ok, wracam do pracy, ponadrabiam jak sajgon się skończy.
Bardzo ładne pazurki i piękny kolorek

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie mi dobrze kryjące lakiery safari? mam bardzo dobrze zaopatrzony sklep po drodze,dzisiaj kupiłam nr 65 taki ciemny granat ale czeka na swoją kolej
Orchidku ja mam ich trochę i tak np polecam: nr. 338, 22, 339, 157, 29M i ten ostatni mam właśnie na pazurkach... taki szmaragdowy kolorek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07554.jpg (31,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07560.jpg (52,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07591.jpg (48,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07598.jpg (27,2 KB, 18 załadowań)
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora