Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 20:42   #3170
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Starania,problemy i pierwsze objawy ciąży :)- część II

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
heloł,
właśnie wróciłam z wakcaji,na których pracowaliśmy z mężem nad potomkiem (znowu)...i teraz czekam by zrobić test,ale to dopiero za jakiś tydzien....a problem mam taki,że wróciłam mega przeziębiona i nie wiem czy coś moge zażyć? Przy okazji z basenu przywlekłam jakieś grzybki prawdopodobnie-no maskakra jakas... ktoś ma pojęcie co zrobiić?? Czy to juz jest ten czas,kiedy nic moge zażyć ani się posmarować??? ratujcie komentarzem...
Trochę póżno, ale napiszę to samo co moja koleżanka. Możesz spokojnie brać leki, bo dziecko nie jest jeszcze z Tobą połączone. Jestes jeszcze przed testem, więc tym bardziej nie ma czym się stresować.

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Zimno!

I powiem Wam coś ..
Wczoraj wieczorem zaskoczyła mnie kota ...
Nigdy wcześniej tego nie robiła, a wczoraj położyła mi się na brzuchu.
Zwykle kładła się obok, a po "człowieku" chodziła tylko jak chciała przejść na drugą stronę.
Czytałam, że koty mogą coś wyczuwać i znowu się nakręcę jak głupia.
Eeeh
To ja też się wypowiem o naszych kotach. Jedna z nich jest taką typową lepą. Ale zauważyłam od pewnego czasu, że lgnie tylko do mnie. Jak czasami sobie wszyscy 3 leżymy na kanapie, to ona przejdzie po wszystkich, mężu, córce i idzie do mnie. Ugniata brzuch a potem się na niego kładzie. Śmiesznie wygląda na moim brzuchu, bo łepek jej zwisa w dół. Ale jak jej wygodnie to niech sobie tak śpi. Druga - Czita lubi leżeć na mnie w łóżku, jak już położę się spać. Zawsze znajdzie jakąś szparkę i wślizguje się pod kołdrę. To są oba persy, ostatnio obcięte, nigdy nie wychodzą na dwór oprócz naszego balkonu także są czyściutkie, a do tego są obie całe białe. Także , tak Maru, zauważam zmianę w naszych kotach. Już nawet z mężem się zastanawialiśmy czy mi się zapach zmienił, czy jakieś hormony na nie tak wpływają? Kto wie, ale lgną obie do mnie.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora