Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki żel wybrać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-05, 11:45   #733
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Jaki żel wybrać?

Jeśli mogę ci coś zasugerować to radziłabym rozglądnąć się za porządnym szkoleniem. Parę razy kupowałam coś na podzamczu i ta osoba owszem szkoli ale w między czasie sprzedaje, załatwia różne sprawy itp. Nie byłam tam na szkoleniu ale widziałam to jak tam wpadłam coś kupić. Poza tym mam sama byłam na szkoleniu w tej firmie tylko w oddziale we wrocławiu. Szkolenie zdobienia paznokci air brushem za pomocą szablonów: zapłaciłam 350zł za jeden dzień (5h ) i co? - pani która mnie szkoliła owszem miła ale źle się czułam jak w tym samym czasie co mnie "szkoliła" obsługiwała klientów bo ma też produkty podobnie jak na podzamczu, załatwiała inne sprawy tel itp: miała nawet dostawę i umawiała klientki na paznokcie. Nie wiem jak jest w dzierżoniowie....oby nie podobnie....

Cytat:
Napisane przez piaskowa21 Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za radyJak juz wczesniej wspominalam chce isc na kurs Silhouette DCD z ramienia Eurofashion chcialam do dzierzoniowa ale problem z modelka bo trzeba samemu sobie zalatwic a to 40 km od Walbrzycha gdzie mieszkam.W Walbrzychu tez jest filia DCD tam szkoli Pani Gosia ale z tego co mi wiadomo dostala niedawno dyplom i uprawnienia na szkolenie kursantow wiec nie wiem czy ryzykowac i isc w swoim miescie.Z drugiej strony sie pocieszam bo skoro otrzymala nie wazne czy teraz czy nie uprawnienia do szkolen to musi chyba cos umiec.Doradzcie dziewczyny co lepsze Dzierzoniow czy Wałbrzych z tym ze w Dzierzoniowie szkoli Pani Ania Burdzy ktora jest instruktorem Akademii Paznokcia od 2005r ale jak wspominalam problem z modelka.I co zaryzykowac ten Wałbrzych.Powiem Wam jak wyglada szkolenie mniej wiecej godzinnie ale w Dzierzoniowie to chyba wszedzie jest podobnie: manicure ok3-4 godzin, żel przedłużanie ok6 godzin, uzupełnianie i egzamin ok 4 godzin i żel kolorowy ok4-5 godzin jezeli bym wybierala forme to wiadomo ze dojdzie ok 5 godz jeszcze, razem z forma byloby to 5 dni a bez, sam zel na tipsie i kolor 4 dni co sadzicie o tym kursie i doradzcie czy ryzykowac ten moj Wałbrzych.Buziaki
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując