Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Faceci traktują mnie zawsze jak koleżnakę...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-01, 17:20   #10
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Faceci traktują mnie zawsze jak koleżnakę...

Gdzieś czytałam, że zbyt ładna dziewczyna może nie mieć powodzenia z tego powodu, że faceci się boją ją poderwać o !

Co do kumpelstwa.. Napiszę Ci jak to było u mnie. W 6 kl. podstawówki przyjechał na wakacje do babci megafajny (w moim mniemaniu) chłopak. Wymyśliłam sobie, że będzie mój i tak dążyłam do celu, jako koleżanka, że po jego wyjeździe dostałam list z wyznaniem miłosnym
Kilka lat później koleżance podobał się pewien X., a ja robiłam jej za towarzyszkę wypraw do niego. Jakoś tak naturalnie wychodziło, że my mieliśmy wspólne tematy, gadaliśmy o muzyce itp, kiedy ona praktycznie większość czasu milczała ( Bóg mi świadkiem, nie robiłam tego specjalnie - on był tak przystojny i umięśniony, że z moją aparycją nie robiłabym sobie nawet nadziei, zresztą podobał mi się inny). Z czasem dołączyła do nas nasza najśliczniejsza koleżanka. I nawet ona nie pochłonęła jego uwagi tak, jak ja. Wtedy naprawdę niewiele brakowało, żebyśmy byli razem, ale różnica wieku wygrała Do dnia dzisiejszego jest pod wrażeniem tej relacji, ale nie o tym
Natomiast kiedy było wiadomo, że ja się komuś podobam, a on mnie, to nic z tego nie wychodziło nigdy
O, a kolejny paradoks jest taki, że kiedy związałam się ze swoim obecnym TŻ, to facetów chętnych do spotkań tylu przybyło, że aż sama w to nie wierzyłam. Wystarczy, że człowiek się zaakceptuje, czuje się doceniony i szczęśliwy - to od razu widać, i przyciąga !

Głowa do góry i nie trać wiary, w końcu twój TŻ się znajdzie. Pewnie tak nietypowo, jakbyś się tego w życiu nie spodziewała. Trzymam kciuki !
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując