Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-19, 16:49   #1814
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że brwi masz naturalnie tego koloru? ja mam czarne naturalnie i z tym jest właśnie problem przy jaśniejszych włosach . myślę, że te włoski Ci pasują bardzo fajnie. ewentualnie widzę Cię w blondzie/jasnym brązie typu karmel, ślicznie by Ci było.
problem? ja jak robiłem blond to zawsze na 10 min farbowałem tą sama farbą brwi
Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
fryz brwi mam deko jaśniejsze niż na zdjęciu, lekko je przyciemniam miękką kredką ciemny brąz

SceneQueen ale ja bym chciała coś zimnego

a jeszcze mi napiszcie jaką farbę mam kupić po rozjaśnianiu zeby usunąc ewentualną marchewkę. Kupie od razu żeby nie latać bo nie mam ochoty chodzić z zółta góra i pomarańczowym dołem

katja no to czekam na efekt farbowania, ja niestety aż do takiego koloru nie chcę mi wystarczy jakiś zwykły blond byle zimny
to przy jasniejszych nie maluj już brwi
kup wellaton 8/1 i 9/1
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No, ja jestem świeżo po rozjaśnianiu, farbowaniu i kąpieli rozjaśniającej i mam marchewę na głowie Kiedy się jej pozbędę i włosy w końcu złapią pigment- tego nie wiem Mam nadzieję że do marca uzyskam w miarę wyjściowy kolor włosów
do marca masz ponad miesiąc
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Hej, przeczytałam masę wątków na temat dekoloryzacji, rozjaśniania itp. ale mam mętlik w głowie i kompletnie nie wiem co zrobić

Mam teraz włosy farbowane ciemnym blondem na poziomie 6 (Garnier Color Naturals) który niestety wyszedł ciemno (1 zdjęcie w załączniku). Chciałabym zejść do koloru takiego jak na 2 lub 3 zdjęciu (bardziej 2 niż 3). Wymyśliłam ze rozjaśnię włosy rozjaśniaczem Joanny Intensiv Blond, a następnie położę jakiś blond. I tutaj się zatrzymałam bo kompletnie nie wiem jaki kolor wybrać żeby nie wyszedł zbyt ciemno Czy poziom 3 (a dokładnie Palette Natural Colors 300) będzie odpowiedni? I czy ten rozjaśniacz się sprawdzi, czy lepiej zdecydować się na dekoloryzację? Nie chcę za bardzo eksperymentować bo nie mam zniszczonych włosów i trochę mi ich szkoda...
co w tym dziwnego że tak wyszedł ciemny blond, wyszedł dobrze zgodnie z tym jak powinien. to była tylko twoja jedna koloryzacja na włosach naturalnych? kąpiel rozjaśniającą sobie zrób ale NIE JOANNĄ! bo włosy zniszczysz. kup fryzjerski jak pisza dziewczyny które juz sie wiele nauczyły na forum vincent ledier możesz ewentualnie chantal prosalon którego powinnaś dostać w hurtowni , zalezy czy masz w mieście hurtownie, jak nie to zamów na necie. palette N7 byłby dobry i ładny po kąpieli. ewentualnie wellaton 8/1 jeżeli kolor wyjdzie rudy po kąpieli
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Rozjasniaczom z Joanny mowimy stanowcze i glosne NIE! Reszte moze powie Ci Fryz.

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
A rozjaśniacz z Londy?

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------


Naturalnie mam popielaty jasny brąz, niestety tą farbę mam na włosach już ponad miesiąc Więc wątpię że więcej się wypłucze...
popielaty jasny brąz to jasniejszy od ciemnego blondu, więc obecny kolor masz jaśniejszy niż naturalne, nie ma co sie wypłukać za bardzo
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Żadnych sklepowych rozjaśniaczy! Amen.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja też. Jak widzę w sklepach rozjaśniacz z Joanny to mam ogromną ochotę co najmniej go podpalić. Przez te badziewie musiałam miesiącami pracować nad kondycją włosów.

Niemniej- nawet dopłacać nie trzeba. Dwie saszetki Vincenta+ mała woda= fajna deko. Tyle samo co za to można zapłacić za badziewny sklepowy rozjaśniacz. Wybór jest prosty. To, czego m.in. nauczyłam się tutaj od kochanego Fryza.
dokładnie tak jak mówisz i dziekuję za ciepłe słowa
Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ja po prostu nie ogarniam kompletnie o co chodzi z tymi wodami, dlatego wolałam kupić sklepowy gotowy rozjaśniacz Nie chcę za bardzo kombinować bo nie mam w tym doświadczenia i się boję, dlatego postanowiłam zapytać w tym wątku
no to dobrze, że pytasz zanim zrobiłaś cokolwiek jeszcze

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Napisz do mnie wiadomość prywatną, podeślę Ci linki do porządnych dekoloryzatorów, bo forum je, niewiadomo czemu, blokuje
pro-sprzęt? no tak... tez nie wiem czemu.

ale jej nie ma za bardzo co ściagać jak ma naturalny ciemniejszy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując