Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 11:05   #1072
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
No to teraz sprzedaż im wzrośnie
Katja, jak zaczęłaś to opisz teraz proszę wszystko szczególowo
w jakich cyklch rolka, w jakich to. Jak ten aparat stosujesz?

Dziewczyny mnie sie wydaje że to czy ktoś wyglada młodziej czy starzej na swoj wiek to nie tylko zmarchy... sylwetka i figura, fryzura, styl ubierania (bardzo ważne) a nawet usposobienie tez maja na to wpływ...
Ale zmarch lepiej nie mieć
Żeby nie było, że uprawiam jakiś szemrany marketing
do tej pory miałam ich mini produkty dodane do urzadzenia, stosowałam je w konfiguracjach poleconych w instrukcji (też dołączonej do urządzenia) i było fajnie.
Potem kupiłam żel do ultradźwięków i serum z Apisa i tu już fajnie nie jest Skusiłam się na niższą cene
Parę stron wcześniej Geraldine pisała, że sera z Biomaka są słabe, więc nie każdemu słuzy to samo.
Rolkę stosuję tak do czerwca, na lato zrobiłam przerwę i stosowałam ultradźwięki. Serię zabiegów robi się chyba przez 2 m-ce, nie pamiętam w tej chwili.
Masz rację, całokształt tworzy wiek Ale patrząc obiektywnie (no, prawie ) na moje młodsze koleżanki stwierdzam, że nie widać tej rónicy 5 lat. Ba, śmiem twierdzić, ze wygladam lepiej. Choć to z pewnością nie tylko zasługa zabiegów, ale tez geny itp.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując