Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-02, 11:53   #1821
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Masz też odżywkę czy tylko maskę? Bo odżywka jest dla mnie lekka, włosy są po niej puszyste, ładnie wyglądają a jednocześnie nie są zbyt gładkie i mogę je upiąć flexi, co po wielu kosmetykach jest niemożliwe np ostatnio po odżywce Dove Oxygen coś tam.
Mam tylko maskę,planuję też odżywkę tylko nie wiem którą-bo są dwa rodzaje,BB i taka normalna.A którą Ty masz? Bo moje włosy są w takim stanie,że potrzebują raczej obciążających produktów,inaczej latają na wszystkie strony
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Czyli pewnie bambus od Biovaxa będzie dla mnie idealny

Kurcze ostatnio o wszystkich nowościach Biovax dowiaduję się od Ciebie chimay.

Carmela jeśli rzeczywiście nie planujesz na razie chemii, to mieszanka hennowa będzie idealna. No i jeśli chcesz czerń, ale taką normalną, a nie granatową, to wydaje mi się, że z mieszanek pasować będzie ta Henna black/czarna Khadi (czy jak oni ją nazwali). Poszukaj jej recenzji na blogach.
Polecam bambusa z całego serca

Właśnie dokładnie tą hennę chcę kupić,w piątek składam zamówienie na Tulsi.Chciałam na Helfach,bo mają o wiele więcej produktów,czaiłam się żeby znowu kupić mydło aleppo i maski do twarzy Bania Agafi,ale jak zobaczyłam tam ceny olejków Dabur, to mnie zmroziło Nie chcę składać zamówień w więcej niż jednym sklepie,więc wybrałam Tulsi.Na Helfach 300 ml Amli kosztuje 27 zł,a na Tulsi taka sama pojemność-23 zł.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora