Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-05, 15:00   #4083
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIV porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Ponad 70 cm? Orzeszty orzeszku! Nie mecza Cie tak dlugie wlosy? Moje az tak dlugie nie sa, ale mnie strasznie z nimi nie wygodnie. Jak spie to sie na nich klade, jak zepne na czubku glowy, to mnie ciagnie, jak cwicze to mam je wszystkie na twarzy (to akurat odrastajaca grzywka). Odplyw od prysznica notorycznie zapchany, a wlosy... no szalu nie ma, jakos piekne nie sa...

I snilo mi sie, ze sie obcielam calkiem na krotko, tak jak mialam 3 lata temu (na Kozuchowska)
Uczę się z nimi żyć do spania robie warkocz bo wiem jak to jest spac na włosach albo jak TZ na nich spi a ja chcę wstać

koka tez nie robię bo mnie bolą cebulki ale za to bardzo często robię wysokiego warkocza

powiem tak, sa plusy i minusy. tak samo jak z krotkimi. jak mialam krotkie to lataly wszędzie, wypadaly tak samo a kucyk byl brzydki bo krótki, warkocza nie robilam bo też byl krotki. w lecie wiadom, bylo troche lepiej. z drugiej strony dlugie wlosy mi się bardzo podobaja i uwazam ze moje akurat moga byc dlugie bo mam ich duzo, ładnie wyglądają i lepiej w nich wyglądam. takze ja się z moimi nie męcze chociaż lubie na nie ponarzekac szczególnie w lecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując