Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Laserowa korekta wady wzroku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-06, 17:48   #2085
skiker
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowa korekta wady wzroku

Cześć,

Podczytywałam od jakiegoś czasu ten wątek, więc w rekompensacie również i ja się wypowiem. Jestem tydzień po zabiegu Lentivu w warszawskiej Optegrze i z czystym sumieniem naprawdę polecam!

Miałam wady: - 6 OP i -5 OL i astygmatyzm na obu oczach -1.25. Dzisiaj jestem po drugiej kontroli i wada zeszła praktycznie do 0, niesamowite uczucie widzieć wszystko, myślę że tylko krótkowidz mający sporą wadę zrozumie co to za szczęście <3. Sam zabieg był bezbolesny, jedyny dyskomfort spowodowany był tym, że ktoś grzebie w oku co samo w sobie nie jest przyjemne. Po zabiegu delikatne szczypanie i wrażliwość na światło, ale praktycznie od razu widziałam dobrze - początkowo z bliska ciężko było mi złapać ostrość, ale po paru dniach i to się unormowało.

Obecnie oczy bolą trochę pod koniec dnia i czasem mam takie uczucie jakbym miała coś w oku, ale z każdym dniem jest lepiej i wierzę że tak będzie dalej.

Jedyne minusy jakie mogę wskazać na dzień dzisiejszy to dość powierzchowne traktowanie klinice - sama wizyta kwalifikacyjna dosyć krótka, w zasadzie nikt nie wyjaśnił na czym polegają poszczególne metody, również i wizyty kontrolne trwają bardzo krótko - widać, ze mają napięty grafik i chcą obsłużyć jak największą liczbę pacjentów. W dzień zabiegu oprócz mnie w poczekalni były jeszcze 2 osoby i na zabieg wchodziliśmy po kolei. Jednak nie mogę powiedzieć, że zostałam potraktowana niemiło, wszyscy byli życzliwi i w dniu zabiegu wszystko wyjaśniali. Po zabiegu dostałam tydzień zwolnienia. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to to, że wizyty kontrolne po zabiegu mogłyby być bardziej wyczerpujące bo w zasadzie o wszystko musiałam się sama dopytywać. Ktoś kto liczy na indywidualne podejście do pacjenta raczej się zawiedzie, choć może mój przypadek był po prostu bardzo szablonowy.

Reasumując bardzo polecam!
skiker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując