Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-11, 11:41   #2979
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

jeszcze raz dziękuję za miłe słowa i miłe przywitanie

korah, cloche, i reszta-bardzo dziękuję za alverdove podpowiedzi

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Powiedzcie, że jesteście dumne ze mnie
no jak cholera

klolcia
, śliczne zakupki, szkoda że z tymi próbasami, faktycznie okienko na uwagi jest niezbędne-bo maila to ktoś przeczyta albo nie....

anula, jaki ładny elaboracik o peelingu i słowem wyprzedaż udana

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
e to w alverde na taką poświatę nie licz bo w ziaja ma ją pewnie dzięki parafinie...
no cóż, nie można mieć wszystkiego

Ale zamówiłam w końcu mandarynkę, werbenę i olejek z porzeczką i paczulą
Już przebieram nogami żeby szybko dotarły
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No i (Evitka coś dla Ciebie) masła Mam i mandarynkę i macadamię. Mandarynka ma zdecydowanie lżejszą konsystencję, wolę go używać rano, wchłania się bardzo dobrze i szybko, nie pozostawia tłustej warstwy ale taką gładką skórę, moim zdaniem suchą skórę może za mało nawilżać. Jak dla mnie to nie jest zapach świeżej pomarańczy ale takie słodkiej. Macadamia jest zdecydowanie treściwsza, konsystencja jest taka twardsza, jest bardziej odżywcze, pozostawia leciutką nietłustą warstewke i wole pacnąć się nim na noc, żeby skórę dopieścić Moja koleżanka uważa, że jest prawie bezzapachowe a ja tam wyczuwam... kwiatki To jest delikatny zapach ale ja jednak nie lubię na sobie czuć takich kwiatków Marzy mi się teraz jeszcze to z werbeną, ah...
Aaa.. i przecież zapomniałabym o moim ukochanym kosmetyku: masełku do stóp Kocham miłością wielką i czystą jak łza Cudownie pachnie (jak dla mnie), świetnie nawilża, zmiękcza i wygładza, czasami się nim maźne cała

I przypomniałyście mi o mydełkach z LF, pod koniec maja albo w czerwcu zrobie na nie napad Teraz używam plaster miodu i jest bardzo fajne
cam, dziękuję mocno za taką rozbudowaną recenzję

Następną razą wezmę makadamie i to do stópek tyż

a widziałaś ile nowości pod koniec maja ma być w LF?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
kupiłam szampon - laverę cytrynową
no to długo się nie broniłaś

czekamy na recenzję-a właśnie-do używania kupiłaś czy do kolekcji na nieokreślone "potem"?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-05-11 o 11:45
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora