Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:40   #2998
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A ja też zrobiłam zamówienie ( jeszcze w kwietniu) i poprzychodziły mi już niektóre kosmetyki i są przeze mnie przetestowane, więc wrzucam po kolei:

To by było na tyle, niestety wciąż czekam na przesyłkę z Indii olejków Sesa, już drugi tydzień, ale kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, jestem dobrej myśli. Do końca roku juz nie planuję żadnych zakupów, trzymajcie kciuki za moje wytrwanie. Przy Waszym kuszeniu to nie lada wyczyn. Pomyślę jednak o mleczku nawilżającym dla dzieci Phenome i pudrze jedwabnym Hauschki, ale to nie prędko
cuda!
Rozumiem, że "szczurek" był gratis do zamówienia
Co do postanowienia postu do końca roku, to sie nie wypowiem, bo nie jestem w stanie nawet głosno czegoś takiego wypowiedzieć, a i czytanie ze zrozumieniem tego fragmentu przysparza mi dużo kłopotów
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To bardzo zdrowe,bo przynajmniej zużyjesz to co kupiłaśI nie wywalasz kasy w błoto,bo wiesz,że zużyjesz

Ja też zalicznę zamówienie p&r,JMO i koniec,basta!!!idę na odwyk,nie zapłacę rachunków za internet i niech mnie odcinająNic już nie kupię,nic!

popłakałam sie ze smiechu
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
piekne zakupy ciekawia mnie te "ruskie"kosmetyki:brzydal :
Ja zrobilam moja liste alverde tylko 11 pozycji
No widzisz jak ładnie a tak sie bałas, że długa lista Ci wyjdzie


Dzisiaj w żółtym cesarzu na bruna widziałam herbatki pukka - kilka rodzajów po 22zł i yogi chyba po 17 (ale tu moge kłamac......).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora