Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-04, 17:03   #2447
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Riven Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie No dla mnie jest ciężki, w dodatku warzy mi się na brodzie i w okolicy nosa i jeszcze mnie zapycha. Używam go ponad rok a jakos niedawno zaczęły się takie problemy z nim. (Od poprzedniej buteleczki jakoś...)

Myślałam jeszcze nad Missha Perfect Cover w odcieniu 21. Co o tym sądzicie?

EDIT: Z tego co czytam, to ten z The Face Shop ciemnieje..
Powiem tak - u mnie nie ciemniał

Ale ja jestem złym przykładem, bo Bourjois Healthy Mix w starej wersji ciemniał masakrycznie, a w nowej jest nawet ok, przy czym opinie w necie są w większości odwrotne Trzeba po prostu próbować.

A Missha jakoś szału u mnie nie robiła.

Cytat:
Napisane przez Riven Pokaż wiadomość
Hmm, no nie wiem, problem jest w tym, że ja to potrzebuję jak najszybciej. Póki co zamówiłam z Ebay próbki Skin 79 Hot Pink, zobaczymy co z tego wyjdzie. :P Na zamawianie kolejnych próbek nie mam czasu(podkład mi się skończył ), bo to długo idzie, a na allegro jedna próbka kosztuje 5 zł...
Co do przetłuszczania się skóry, to już naprawdę nie mam pomysłu jak to zniwelować. Nie mówię do 0, ale chociaż trochę. Jak nie mam podkładu, to się czuję gorzej niż jak mam, uwierzcie... :/
To trzeba by się poważniej pielęgnacji i diecie przyjrzeć, jeśli masz tak od dłuższego czasu. Sama widzę silniejsze przetłuszczanie od jakichś dwóch miesięcy, czyli sezon grzewczy jak nic. Zawsze możesz włączyć do diety więcej cytrusów - np woda z cytryną przed śniadaniem, trochę pomaga.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2015-01-04 o 17:07
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując