Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - USA - chcę wyjechać - doradzicie, pomożecie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-26, 21:27   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: USA - chcę wyjechać - doradzicie, pomożecie?

Cytat:
Napisane przez Veris Pokaż wiadomość
Hej ho Kochane Wizażanki!

W przyszłym roku (jeśli nie uda mi się dostać do łódzkiej Szkoły Filmowej) chcę spróbować szczęścia (i talentu) w Stanach (marzy m i się Los Angeles). I teraz rozpoczyna się 100 pytań do..(pomocnych Wizażanek):
Czy do Stanów można odstać wizę ot tak..nie mając w Stanach nikogo spokrewnionego, nie jadąc do pracy(która już tam czeka, jest załatwiona) lub nie będąc znaną osobistością koncertującą?
Czy jest może na Wizażu jakaś Wizażanka (lub Wizażanek), która/który mieszka w LA i podzieli się informacjami o tym jak tam jest?

Z góry serdecznie dziękuję,
V.
Hey
Wydaje mi sie ze w Twojej sytuacji mozesz sie starac o wize turystyczna(pozniej moglabys ja zamienic na wize studencka(po dostaniu sie np na studia w stanach lub na wize pracownicza(przy znalezieniu pracodawcy)

Kazdy moze dostac wize do stanow(nie musisz tam miec rodziny-chociaz wiadomo jest latwiej gdy sie tam kogos ma)
Niestey nie mieszkam w LA wiec niewiem jak tam jest(ale chyba sa 2 wizazanki z tych okolic na wizazu-moze sie odezwa?)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując