Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczę, a nie chudnę!!! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 21:25   #16
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Ćwiczę, a nie chudnę!!! :(

Cytat:
Napisane przez _SyLwUsKa_ Pokaż wiadomość
Tylko dziwne, bo tak samo jadłam kiedy nie ćwiczyłam i jakoś nie tyłam, waga utrzymywała się, ewentualne wahania + - 1kg.... a jak już intensywnie ćwiczę 4 x w tyg to czemu nadal ona nie spada? Ja tego nie kumam Na pewno ze specjalnie ułożoną dietą, byłoby znacznie lepiej, ale przecież ja wcześniej bez ćwiczeń przy takiej dietce nie tyłam

Odrzucić dużo węglowodanów, produkty mleczne... to ja już nie wiem co mam jeść nie chcę się katować jakimiś niesmacznymi produktami i potrawami... a ryby to są niezdrowe tłuszcze??? Pierwsze słyszę...

Green Way'a mogę ograniczyć, ale całkowicie z niego nie zrezygnuję, bo za bardzo go lubię czuję tam , że jem zdrowo mimo , ze to przewaga węglowodanów to samo płatki Nestle (jem tylko te fitness)

A swoją drogą dietetycy zawsze trąbią, że powinno się jeść najwięcej węglowodanów w ciągu dnia, potem białko i na koniec tłuszcze :P

4 posiłki to dla mnie w sam raz i przerwy między nimi mam 3-4 h jakbym jadła więcej posiłków to bym się przejadała

wiesz a ja kocham czekoladę ... ile jej nie jadłam kiedyś to nie tyłam .. ale schudnąć mogłam tylko po wyeliminowaniu niezdrowego jedzenia ... słuchaj lepiej co ci dziewczyny radzą .. zdrowe posiłku również są bardzo smaczne wiec nie rozumiem ... trzeba choć trochę poczytać i ugotować coś zdrowego .. co do płatek to już jakaś dziewczyna ci odpowiedziała jakie one fitness .. spójrz na tabelkę na opakowaniu a zobaczysz co jesz

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-06-08 o 21:27
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując