Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Izotek(uwagi, postepowanie, co po nim) WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-01, 14:00   #91
aspring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 26
Dot.: Izotek(uwagi, postepowanie, co po nim) WĄTEK ZBIORCZY

Hej!
Ja byłam na Izoteku 8 miesięcy i żadnych z wymienionych objawów nie miałam. Jedynie na alkohol musiałam uważać, bo już po szklance piwka czułam się wstawiona. Oczywiście każdy organizm reaguje inaczej, ale ja byłam w tak krytycznym stanie, że nic innego by mi nie pomogło. I już po 2-3miesiącach nie było śladu po trądziku, zostały jedynie blizny z którymi walczę do dziś. Zawdzięczam Izotekowi wyjście z tego koszmaru.. Ale domyślam się, że dla niektórych skutki uboczne mogą być zbyt męczące i uciążliwe.. Dodam jeszcze, że minęły już 3 lata od mojej kuracji Izotekiem i trądzik praktycznie nie wrócił. Jedynie drobne krostki, przed okresem.
Nie wiem co Ci doradzić, bo mi nic innego nie pomogło. Ani maści, ani ziółka, ani inne specyfiki. Z tymże zaznaczam, że byłam w krytycznym stanie i chwytałam się każdego możliwego sposobu leczenia. Więc chyba musisz przeanalizować plusy i minusy i zdecydować co dla Ciebie ważniejsze
aspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując