Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-08, 21:01   #2559
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
kurcze i znowu mnie teraz natchnie na zamówienie z Hakuro puchacza bym chciała, bo oprócz nakładania/rozcierania cieni myślałam jeszcze o blendowaniu korektora pod okiem i pudrowaniu go(zaopatrzyłam się w polecany przez Guacamole korektor z Bobbi Brown z puderkiem ;] kusicielko),a tego no jednym pędzlem się nie zrobi ;D

bardzo fajny zestaw w każdym razie, ja wciąż coś nie po drodze mam z zakupem sleeków

Kupilas ten z 4rema 'okienkami',co ja ? Bo na truskawie nie widzialam tego mojego i zastanawiam sie, czy to limitka, czy oferta stala. Siostra by taki sam chciala, bo rano straszy sliwkowym spojrzeniem.

Tjaaaaaa, ja kusze, bo nawiedzona jestem. Dzis przynioslam sobie fajny eyeliner Isadory (bold tip eyliner). Nie wiem, ile kosztuje w Polsce, ale u mnie w przeliczeniu jakies 42 zet. To byl taki impuls , ale fajnie sie nim maluje, jak mazakiem. Mocno nasycony, linia od sredniej do grubej, nie slizga sie po matowych cieniach, jak np. linery w kremach czy plynne. Troche ciezko sie zmywa, ale po umyciu zelem twarzy mozna polozyc platki nasaczone oliwka i zejdzie.

A te Hakuro to takie jajka blendery czy to pedzelki, bo juz nie kumam? Ja bym chciala sobie blendera kupic, ale chyba pokusze sie o jego klona, bo kosztuje kilka razy taniej.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując