Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-26, 13:30   #351
agatonek86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

witam ,
specjalnie zarejestrowalam sie na tym portalu, żeby opowiedzieć wam o moich przygodach z tą farbą.
Najpierw wpadłam na pomysł że z ciemnego brązu przebrabuję się na blond!! kupiłam dekoloryzator welli 4-5 tonów no i farbę l'oreal color buster blond ale nie pamietam juz jaki kolor. Tak więc po dekoloryzatorze odrosty były prawie białe natomiast kolor włosów rudy..nawet mogłabym go mieć gdyby nie ten pieprzony odrost pofarbowałam więc lorealem i wyszły mi ....pomarańczowe wlosy a odrosty nadal do d..... myślałam że się zapadnę pod ziemię
Czytając forum i wasze wypowiedzi upewniłam się że muszę kupić farbę garnier kolor sensation w kolorze 6.0. wiem że to brzmi strasznie jak można katować tak włosy ale niespodziewalam sie takiego efektu pomarańczy Garnier uratował mi życie, mam teraz piękny ciemny blond z jasnymi refleksami !!!! włosy praktycznie od cebulki aż po konce w jednolitym kolorze HURRRA już wiem jaka farba od dziś zostaje moją najlepszą przyjaciółką

teraz pozostaje "katować " włosy odżywkami - oczywiście kupiłam HENNA WAX TREATMENT - wg zaleceń wizaż'ystek
agatonek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując