Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-26, 09:03   #3161
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

A ja wlasnie wczoraj zrobilam piaty peeling z serii (migdal+salicylowy 20%) i zostal mi jeszcze jeden.

Po zabiegu stosuje Cicaplast, a nastepne dni krem ze Starej Mydlarnii z olejem arganowym, maslem shea i kokosem albo sam olej arganowy, a na dzien Iwostin ReCActin albo serum C. No i filtr z LRP. Jak pisalam po pierwszym zabiegu mialam malutki wysyp malych krostek, ktory szybko zniknal, a od tego czasu cisza mialam moze przez ten miesiac z dwie malenkie krostki, ktore szybko zniknely, a tak to cera-marzenie. To sukces na wielka skale, bo nie mialam takiej ciszy na twarzy chyba od.... 15 lat

Jedynie przy bliznach po pryszczach nie widze wielkiej roznicy, wiec bede musiala je czyms mocniejszym zaczac traktowac.

Nie luszcze sie, nie mam przesuszu - zyc nie umierac

Za tydzien ostatni zabieg, a potem chyba pociagne z grubej rury i zrobie sobie 50% salicyl+pirogronowy+lakto bionowy z Clareny

Konczy mi sie moj filtr z LRP, a w szafce zostal mi wlasnie ten Vichy, ktory tak wiele osob zachwala. Ja uzywalam go troche latem, ale mialam mega wysyp i odstawilam na rzecz LRP. Nie wiem tylko, czy ten wysyp byl na pewno przez ten filtr - moze byl po prostu spowodowany latem i podrozami a moze jakimis koreanskimi kosmetykami, ktore tez od razu odstawilam kusi mnie, zeby wrocic do tego Vichy (zwlaszcza, ze przed Swietami oszczedzilabym troche kasy ), ale jak sobie pomysle, ze znow mialabym miec pryszcze, to mnie mrozi... czy ktoras z Was on zapchal? mysle jeszcze ewentualnie nad zakupem City Block z Clinique - uzywala ktoras z Was?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując