Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Invisalign
Wątek: Invisalign
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-20, 18:48   #103
Asiekk11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Invisalign

Ja chodzę do Dentim Clinic w Katowicach Aparat kosztuje mnie 14 tyś. ze wszystkimi wizytami ale retencja nie jest w to wliczona Na początku musiałam zapłacić 1 tyś za wyciski i analizę potem po zdecydowaniu się wpłacałam 7 tyś. Pozostałe 6 tyś płacę po 600 zł przy każdej wizycie. Ale wszystko zależy jak lekarz ustali ile wizyt ma być .Mi ustalono 10 i tak się rozłożyło po 600 zł. Wszystko pewnie i tak się zmieni bo wcześniej zakładano ze będę nosić aparat dłużej i zmieniać nakładki co dwa tyg. Teraz zmieniam co tydzień nakładki więc wizyty są częściej. Na każdej wizycie lekarz ustala ile da mi nakładek i za ile mam przyjechać na kolejną wizytę ale zazwyczaj jest to co 2- 3 miesiące chyba ze wypada wizyta na której trzeba np. spiłować zęby i musiałam być na wizycie akurat po konkretnej nakładce. Ogólnie z kliniki jestem zadowolona bardzo mila obsługa i delikatne podejście do pacjenta z którym nigdzie indziej wcześniej się nie spotkałam chociaż ceny mają jak dla mnie zabójcze Przykładowo leczenie zęba zaczyna się od 380 zł wzwyż co dla mnie to dużo ale wyrwanie ósemki 450 zł ( chyba jak w większości gabinetów). Jeżeli chcesz jeszcze coś dowiedzieć się o aparacie w Dentim to pytaj
Asiekk11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując