Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-31, 16:23   #421
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych z was które kupują pigmenty w UK. Ile funtów kosztuje taka przyjemność? i czy są jakieś limitowane kolory które ciężko zdobyć w Polsce, a na które warto zwrócić uwagę?
Wszystko zależy co lubisz Najłatwiej zobacz w pierwszym poście swatche pigmentów i popatrz, które ci się podobają
Co do zakupów w UK, na stronie www.maccosmetics.co.uk są regularne pigmacze (w pierwszym poście ceny, na stronie też), w outletach okolice 50 zł, na ebayu różnie, na stronach sklepów internetowych okolice 60 zł. Nie wiem, czy w Polsce jakiekolwiek limitowanki oprócz aktualnych można dostać (na pewno ciężej, chyba, że odsypki na allegro).

Cytat:
Napisane przez Laurany Pokaż wiadomość
ja się tak zraziłam do tej marki, kupiłam pelno wymiarowy pigment ,być może nia za 1,50, przez ktory dostalam uczulenia oczu, i stwierdzilam ze marka nie dla mnie, dopiero jak pojechalam do wa-wy (w moim miescie nie ma maca niestety) to mi szczeka opadla, i teraz wiekszosc moich kosmetykow to mac, no i moze jeszcze YSL, z reszta sie pozegnalam

ostatnio dorwalam plyn do pedzli oraz podlad studio fix fluid i szczerze wszystkim polecam
No i dlatego w podróbach nie przerażają mnie kolory (no dobra, obezwładniająca perła w nich przeraża), co wszystko dosypywane przez producentów do owych cudów. Bo to wiadomo?
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora