Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - `gdy róża straci ostatni płatek..ja będę patrzyła wciąż tym samym spojrzeniem...`
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 21:06   #12
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: `gdy róża straci ostatni płatek..ja będę patrzyła wciąż tym samym spojrzeniem.

Cytat:
Napisane przez ssylvkaa Pokaż wiadomość
O nooo wyjela mi Ola slowa z ust odnioslam takie samo wrazenie
A te kwiaty w ostatnim kolazu są tttttttak wiosenne
U Ciebie nigdy nie widac ciezkiej pracy z czymkolwiek z branży kosmetycznej-efekt zawsze SZAŁ CIAŁ
Kwiatki dla Was
tak wiosenke ladnie zwiastowaly,ze nie moglam sie oprzec i nie zrobic zdjecia
co do pracy ciezkiej to dwa razy dluzej idzie malowanie i mam momenty,ze chce paletka ta rzucic
dziekuje ci jednak za mile slowa,budujace bardzo

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
A bo to właśnie zależy od karnaacji Ja jak się opalę w lato np. to już w ogóle nic nie widać , wtedy tak dużo go daję , i widać tylko troszkę zaznaczenie kości Ogólnie to Ja mam jakaś pucowatą twarz , że tego bronzera zawsze dużo daje A u Ciebie widać , widać Nie za mocno i nie za delikatnie tak w sam raz Ach pięknie je podkreślasz
otoz to Ollemku
ciesze sie,ze znasz ten problem,bo ja go mam od zawsze
choc nie jestem mulatka jakas,ale musze duzo dac rozu czy bronzera by byl zauwazony
a i dziekuje,bo komplement odnosnie modelowania chyba jeszcze nie mialam a jesli to b.rzadko

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
W pierwszym makijażu - przepiękne niuanse kolorów. Po prostu cudo. Widocznie nawet z paskudy potrafisz coś wycisnąć
hehe oj paskudztwo jak nic,ale cisnelam rowno
dziekuje za mile slowa

Cytat:
Napisane przez Nonah Pokaż wiadomość
Bonus - niby tylko dodatek, a skradł mi serce Pierwszy również wspaniały
Nonaś ,dziekuej słoneczko
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując