Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-09, 14:56   #1043
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

hey julianna-p
to fakt że 7.40 spłukuje się na złoty ale tak jest w większości farb miedzianych, za to moim zdaniem 7.40 w naturalnym oświetleniu ma taki ,,pomarańczowy,, odcień co mi się nie za bardzo podoba, zastanawiam się nad kolorem Artego 8.44 - ale tak na dobrą sprawę to nie wiem czy mam ochotę jeszcze tej farby używac ze względu że parę myc i już jestem blond, teraz chyba przyszedł czas na Alfaparf lub Revlona. Znam kolorek 7.44 jest piękny (używałam majirel) podobno 7.44 z revlona lepiej się trzyma na włosach. Co do vitalita's to już raczej nie będę próbować.

Ostatnio pisałam o,,espresso coloring conditioner - copper,, miedzian maska do włosów z vitalitys - do odświeżania koloru.
Dzisiaj właśnie ją użyłam, kolor wyszedł nierówny, brudny i zaraz potem już zmywałam go potrójnym myciem szamponem!! - może to wina moich trudnych włosów, nie wiem...Delia wychodzi na moich włosach ślicznie i dosyć równo.

cc szampon miedziany - mam i bez efektu na moich włosach, może z odżywką było by inaczej.

używałam też odżywki koloryzującej z Revlon nr.7.40 -czerwona żarówka nie polecam.

do kofeina w redbullach: farba palette bardzo niszczy włosy

do trivial - jest fajny złoty odcień w palecie Alfaparf nr.8.33, wygląda na pięny złoty
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora