Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - długie czy krótkie włosy z gzywka czu bez??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-07, 11:17   #13
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: długie czy krótkie włosy z gzywka czu bez??

Cytat:
Napisane przez kluzja88 Pokaż wiadomość
Chce cos zmienic ale nie wiem co kolor od ponad 3 lat prawie ten sam ....moze wkoncu cos znienie ..pprosze o pomoc..
Przypominasz mi trochę Angelinę

Cytat:
Napisane przez kluzja88 Pokaż wiadomość
Grzywke prosta juz kiedys miałam ale bardzo nmie denerwowała choc znajomi mówili ze lepiej własnie w takiej wygladam..moze znowu do niej wruce...Miałabym prosbe jezeli któras mogłaby dodac symulacje w blondach to byłabym wdzieczna...nigdy nie miałam bladu i chciałabym sie przekonac lub ostatecznie zrezygnowac z tego pomysłu pozdrawiam
Według mnie masz dość wyrazistą urodę i blond mógłby sprawić, żebyś wyglądała trochę nienaturalnie, a ciepły brąz by wydobył Twoje atuty

Cytat:
Napisane przez patusia1230 Pokaż wiadomość
grzywka po skosie, ciepły brąz i pasemka ciemny blond, lub ciepły brąz i coś w innym kolorze spod grzywki.j


A to moje propozycje na przykładzie Angie Myślę, że fajnie by do Ciebie pasowało takie smoky eye albo kreski (kolor szminki naturalny)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1233.jpg (149,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina-jolie-red-lipstick-in-moscow-july-2010.jpg (203,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg angelina-jolie-hair-style-2011-11.jpg (16,5 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Angelina-Jolie.jpg (75,2 KB, 5 załadowań)
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując