Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-28, 17:55   #1894
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja niedawno kupiłam Naked Bacics 2 i powiem Ci, że całkiem fajna jest. Do szybkiego dzienniaka/zwyklaka jak znalazł, zwłaszcza do czerwonych ust.

Ja w Sephorze kliknęłam z UD takie trio - róż, brązer, rozświetlacz (nazywa się to Naked Flushed, odcień Streak), ten biały prasowany matujący puder z UD (który jest chyba w dziale - bazy ) i róż Korres, który kiedyś był za taniochę u Zenka, prawie go zdenkowałam i w obawie, że będę mieć problem z jego kupnem, zrobiłam zapas
Czyli jednak nie taka zła ta Basics 2?

Fajnie że dodali puder DeSlick do asortymentu. Już wiem, na co m.in. wydam następną wypłatę.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Jedyna dobra wiadomość,że Sephora zamierza wprowadzić do sklepu internetowego markę Chanel,więc już nie będę miała po co jechac do stacjonarki te 50km.
W końcu poszli po rozum do głowy. Żeby tylko z limitowankami też się ogarnęli.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pokusiłam się troche na wyprzedazach na parę rzeczy. Kliknełam Naked 2 i Naked Bacic 2 jako jej matowe uzupełnienie.
Cień MAC Uninterrupted (obłedny do załamania) oraz dwa cudeńka na które sie daawno już czaiłam: sławetny tutaj Candlelight Kevyna i potwierdzam OliM opinie - rewelacja oraz NARS-owego białego prasowańca - Setting Powder - i powiem Wam, ze to absolutny dla mnie hit wszystkie wykończeniowe pudry moga się przy nim schować
Puder NARSowy też mnie kusi
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora