Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakazenie w okolicy przekłutego pępka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-26, 14:37   #10
ju_stysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
Dot.: Zakazenie w okolicy przekłutego pępka

Żeby wprowadzić Tribiotic do kanału musiałabym najpierw wyjąć kolczyk czego robić nie można: "6. Pamiętaj, aby podczas procesu gojenia oraz czyszczenia nie wyjmować kolczyka z uwagi na zagrożenie nadmiernego podrażnienia kanału przekłucia, co może doprowadzić do rozrostu ziarniny." o drógie to co jej się wydzila to może tylko przypominać ropę "6. Wydzielanie się płynu zawierającego limfę oraz inne wydzieliny, które towarzyszą uszkodzeniu skóry. Płyn zazwyczaj jest koloru biało-żółtawego, który osadza się na biżuterii tworząc skorupę (strupki). To nie jest ropa, ale wydzielający płyn wskazuje na leczenie się przekłutego miejsca." więc wcale nie musimy mówić o stanie zapalnym, ale poprostu o dłuższym czasie gojenia się, który może być bardzo zróżnocowany u różnych osób. Ja za pierwszym razem również wprowadzałam sobie tribiotic, to za drógim razem gdy przebijałam i o tym wspomniałam to zostałam wyśmiana. Niestety bardzo dużo jest u nas tego typu "PROFESIONALISTÓW", po których jest później tyle problemów. Zalecam poduczenie się i na ten czas półrocznu urlop, albo zmianę zawodu.

ju_stysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując