Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-28, 13:45   #943
owcashow
Raczkowanie
 
Avatar owcashow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 235
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez agnik1983 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie zapewnienie typowe dla każdej początkującej, a może tak mi się tylko zdaje 😉 Otóż z racji pracy jaką wykonuje postanowiłam, że czas na hybryde, może ona się dłużej utrzyma. Niestety paznokcie mam słabe z tendencja do łamania lub rozdwajania. W związku z czym mam nadzieję że nie tylko lakier nie będzie nadawał się do wymiany po 2 dniach ale również paznokcie trochę się poprawia.

I tu pytanie jakie lakiery polecacie, jakie bazy i topy? Co warto zakupić? Czytam wątki od 4 dni i im więcej czytam tym jestem głupsza. Najpierw chciałam kupić gotowy zestaw, no ale lepiej samemu go złożyć. Lampę mam wybrana ale co do reszty masakra. Pomóżcie cobym nie kupiła badziewia. I coś co nie jest mega drogie.

Z góry wam dziękuję i liczę na wszelkie sugestie.
Potrzebujesz baze, kolor, top, lampe a do tego cleaner, aceton, waciki bezpylowe i np dlutko do skorek albo na poczatek najbezpieczniej drewniany patyczek.

Ja ci tylko poradze - kup oddzielnie baze i top. Nie kupuj produktow typu 2w1, bo owszem placisz za jeden a nie dwa lakiery ale te mixy zazwyczaj do niczego sie nie nadaja wiec i tak wyrzucone pieniadze.
I jak pisaly poprzedniczki - sprawdz Ali kilka polecanych firm to HNM, Elite99, Azule, Bling.
Jak idzie o bazy i topy to na Ali tez na pewno znajdziesz cos dobrego (trzeba przeszperac watek) a jesli o latwo dostepne w Polsce produkty chodzi to baza z Indigo (najtansza nie jest ale wg mnie najlepsza), a dobre topy robi NeoNail.

Wszelakie dodatki typu waciki, pilniczki, dlutka, wszystkie akcesoria tez polecam z Ali - jakosc ta sama a jest duuuzo taniej.
Jak masz ochote na wszelakie ozdoby - Aliexpress i szukaj Born Pretty (chociaz slyszalam opinie ze zamowienia bezposrednio z ich strony szybciej przychodza).

Wysłane z mojego SM-A300F przy użyciu Tapatalka
owcashow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując