Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-21, 12:57   #2947
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sanderinka Pokaż wiadomość
czesc mam pytanko do osób z kolczykami Mam juz kolczyk jezyku i zstanawiam sie nad nastepnym Chcialam zapytać czy przekłucie boli i czy długo sie goi w wardze
Miałam przekłuwany i język i wargę, więc mogę się wypowiedzieć Sam ból przy przekłuciu jest porównywany, czyli w moim wypadku było to dosłownie pół sekundy nieprzyjemnego uczucia, natomiast co do późniejszych odczuć, to kolczyk w wardze jest zdecydowanie wygodniejszy, bo nie trzeba tak na niego uważać chociażby przy jedzeniu, poza tym po przebiciu języka odczuwałam pewien dyskomfort, bo wiadomo.. coś cały czas miałam w buzi, a tutaj nic nie czuć, także z całego serca polecam, bo żadnych "skutków ubocznych" nie jestem w stanie wymienić.. No może jedynie malutka opuchlizna, której właściwie nikt poza mną nie widzi. A co do gojenia.. mi po dwóch tygodniach już nic nie leci, nie mam (i nie miałam) żadnego krwiaka wokół kolczyka, także w moim wypadku goi się raczej szybko, no ale myślę, że takie wygojenie na "cacy" to ponad miesiąc. Wybacz chaos w mojej wypowiedzi, ale chyba wszystko jasne
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując