Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-24, 18:23   #874
agnes74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez waxi1000 Pokaż wiadomość
Czy chodzi Ci dokładnie o serum migdałowe 10% z dodatkiem kwasu ? Jeśli tak to ja stosuję ten produkt od 2 miesięcy. Na początku strasznie się bałam, że będzie mnie piekło, paliło. A tu nic. Pisałam aż do BU czy to normalne i w odpowiedzi dostałam meila , że każda cera inaczej reaguje na kwasy. Ja stosuję je 2 razy w tygodniu na cała twarz, szyję i dekolt ( muszę wygospodarować 2 dni na tonik PHA 6 %). Kilka kropel w zagłębienie dłonie 4-5 . Serum rozprowadza się strasznie. Najpierw jest takie tępe, że nie mogę go rozprowadzić a potem jak się go już wklepuje to ręce cały czas lepią się do twarz. Po jakimś czasie udaje mi się go ładnie wklepać i odczekuję 5-10 min. Wtedy możesz nałożyć na twarz to co ci się podoba. Ja przeważnie na noc nakładam żel hialuronowy zmieszany z olejem tamanu lub z olejem arganowym ( przewaga żelu gdyż mam cerę tłustą). Jak masz pytanie o jakikolwiek preparat z BU pytaj , bo kupuję tam od 5 lat i wypóbowałam już wszystkie produkty ale nadal kupuję nowości Pozdrawiam.
Pisz na mogra1@wp.pl

a kupowałaś może ten krem z retinolen ,albo serum bo się wlaśnie zastanawiam i miałaś ten tonik z BHA 2% jak wrażenia i co lepsze ten tonik czy serum migdałowe
agnes74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując