Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2 lata po zdradzie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-16, 18:46   #18
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: 2 lata po zdradzie...

Cytat:
Napisane przez visenna5 Pokaż wiadomość
to była zdrada w formie 3tygodniowego związku. zostawił ją bo jednak zrozumiał, że kocha mnie. i tak jest do dzisiaj.
często już nie pisze, dzień kobiet, walentynki itp. kiedyś pisał codziennie przy każdej okazji. ja jestem na tyle silnie, że nie odpisałam mu ani razu. po prostu dałam mu wolną drogę na nowy związek.sielanka szybko dobiegła końca!
jasne, że czuję się silna! chyba teraz jak nigdy dotąd!
sprawy zawodowe się układają, jest rodzina, przyjaciele...ale nie ma tego kogoś, coraz bardziej zauważam, że zaczynam myśleć o facecie bo do tej pory był mi totalnie niepotrzebne!
potrafiłabym zaufać.traktowałabym nowy związek jak nową znajomość. nie widzę powrotu na 'tenteraz' tylko i wyłącznie powoli, od podania rąk i przedstawienia się na nowo.
wiem, że macie rację, gdyby kochał to nie zdradził, ale czy tak wygląda życie czy są to puste słowa z książki "dlaczego faceci kochają zołzy" mam wrażenie, że życie nie jest tak proste i banalne jak zdania autorki, chociaż jestem jej fanką!
życie jest proste, zdrady z reguły się nie wybacza i nie zapomina.. tzn. jedno i drugie można zrobić lecz powrót po zdradzie to czysty masochizm i jakieś chore uzależnienie od drugiej osoby... prawdziwa miłość nie zdradza.. pamiętajcie. A jak zdradzi to prawdziwą miłością nie było i nigdy nie będzie...

sama zobacz autorko nad czym Ty rozkminiasz!! on jest skreślony a Ty masz jakieś zawahania jeszcze... i powinnaś mówić "jakby kochał to nie zdradziłby" a nie "skoro on się stara to kocha?", "może wybaczyć? dać mu szansę?"


NIE NIE NIE! żadnych drugich szans.. swoją szansę już miał i przestań rozkminiać Zdradził Ciebie, wszedł w jakiś pierwszy lepszy romans.. skończył się i nagle się stara znów o Ciebie? Toż to absurd.. takich to na stosie powinno się palić..
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując