Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-17, 20:33   #3396
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Informacje dot. tego kremu z BU są dość nieprecyzyjne... krem ma niby dość lekką konsystencję i szybko się wchłania, ale to "dość lekką", dość mnie martwi, co to niby ma znaczyć? To albo ma lekką, albo nie ;-) Krem jest także polecany do cery suchej i przetłuszczającej się, czyli jakby dla mieszanej także? ;-)
Dość lekka czyli nie skrajnie lekka.

Trudno to opisać, bo to subiektywna sprawa, np. dla mnie wszystkie kremy z wyjątkiem kremożeli są za ciężkie, a takie zwykłe nawilżające robią mi na skórze nieprzyjemną warstewkę, tymczasem dla osób z suchą skórą te same kremy są wodniste i znikają.

Skóra może się przetłuszczać niezależnie od tego czy jest sucha, czy nie. Wg mnie to brzmi jak opis dość lekkiego kremu typu olej w wodzie, dla wielu osób pewnie będzie ok, a przy skrajnie suchej lub tłustej i nawilżonej skórze już nie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując