Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-19, 23:12   #816
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez miyoko9 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - Ciężko, ale jeśli się zdarzy to na czerwono.
2. Kolor oczu - Oczy zielone z szarymi drobinkami, ciemniejsza obwódka tęczówki. Czarne rzęsy i brwi.
3. Piegi - nie występują.
4. Cera - Cera jasna, chłodna wpadająca w porcelanowy.
5. Naturalny kolor włosów - Taki "średni" brąz. Złotawo-brązowe przebłyski.
6. Kolor ust - Różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - Źle podkreśla czerń. Dobrze podkreśla biel, srebro. Wydaje mi się, że dobrze wyglądają u mnie też różne odcienie fioletu. Nie wiem jak z innymi kolorami ponieważ rzadko używam jakichkolwiek cieni itp.
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? - Czysta biel i kremowy.
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? - Jaskrawe nie. Intensywne i czyste tak.
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? - Nie próbowałam szarego ani kolorów wpadających w szary.
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? - Kolory zimne. Również srebro pasuje.
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - Mogę łączyć kontrastowe kolory. Wybieram drobne wzory. Drastyczne zestawienia też lubię.
Radziłabym zrobić przymiarkę wg tej instrukcji:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...oznac-typ.html

BTW opisałaś pasujące kolory kosmetyków czy ubrań?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora