Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-09, 17:23   #2212
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O jakie śliczne odrościki na poprzedniej stronie wow wow WOW! Moje przy tym są takie malutkie w środę zamierzam kupić drożdże o ile znajdę jakieś tanie nie mam kasy za bardzo, bo zbieram na... FRETKĘ
Od tygodnia wiercę dziurę w brzuchu TŻ o zwierzaka (na poczatku myślałam, o śwince morskiej, ale on nie chce gryzonia ) i dziś dużo czytałam, pokazałam TŻowi kilka filmików i chyba go przekonałam, że taki mały wariat jak fredzia dobrze mi zrobi Napisałam też do hodowli niedaleko z moimi pytaniami i czekam na odpowiedź. Jeżeli dostanę aprobatę właścicielki hodowli -zamierzam przekonać TŻa ostatecznie, wpisać się na listę oczekujących na ogonka i nazbierać pieniądze (bo koszt spory). No to się pochwaliłam

Jak mija dyngus? Ja już się dwa razy przebierałam...

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Bayka -nie no -rewelacyjna zmiana!
dziekuje

a co do fretki, to chcialam tylko napisac, ze rodzice tzta mieli i nie dosc ze gryzon to straszny to do tego smierdzi ostrzegam tylko, nie chce zniechecac, zreszta moze nie wszystkie fretki tak maja, nie wiem, u mnie fretka jest na koncu listy ze zwierzat jakie bym chciala! mam kota i to juz wystarczajacy gryzon
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora