Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-31, 23:19   #2205
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś taki dziwny, szary wręcz podkład i był fajny. Idealnie się wtapiał w moją szaro oliwkową cerę. No ale potem moja cera nieco się zmieniła po ciążach i wyglądałam w nim dziwnie. Jak trup. Niestety nie pamiętam czego to było. Na pewno coś taniego.

Wiesz czemu azjatyckie ci pasują? Bo laski tam z natury mają żółtawą cerę i muszą mieć dobre podkłady to kryjące. A skoro ty masz żółte przebarwienia to dla ciebie są idealne.
Nie, nie Ja mam czerwonawe przebarwienia, a żółte tony skóry. Bliżej mi do kurczaczka niż świnki kolorem skóry

Koreanki mają żółtą cerę, ale większość kremów BB jest różowa lub szarawa, bo wtedy osiągają lekki efekt wybielenia - taki kulturowy świr u nich. Róż i szarość im neutralizuje lekko żółć w skórze.
Dopiero kilka lat temu zaczęły się pojawiać bebiki o żółtych podtonach, które są dla mnie jak znalazł. Tylko niestety większość nadal ma dodatki różu lub jest różowo-szara, a u mnie cokolwiek różowawego odcina się momentalnie od reszty.
No i bardzo dużym minusem jest dostępność, bo nie pójdę sobie do sklepu i nie kupię stacjonarnie Dobrze, ze jest ebay, bo na allegro zdzierają z podwójnym przebiciem cenowym.
Kolor też się dobiera na chybił-trafił jak przy farbach profesjonalnych
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-08-31 o 23:20
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora