Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-15, 11:22   #29
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Praca w CCC... Nie wiem czy dam sobie radę...

Mam koleżankę, która pracuje w CCC- cień człowieka. Ponoć straszne warunki- za krótkie przerwy, praca po 12h w niemiłej atmosferze, jakaś dziwna atmosfera, problemy z L-4 i urolpem...

Pytasz czy dasz sobie radę?I od tego pytania należałoby zacząć. Skąd to pytanie?Czy boisz sie pierwszego dnia?(co jest zupełnie naturalne) Czy raczej Twoja intuicja podpowiada Ci, że nadajesz się do czegoś innego?(tu proponuje się zastanwić bardziej..).Czasami nasze ciało lepiej wie co jest dla nas lepsze..Gdy praca nie daje satysfakcji, 3/4 czasu jesteś zestresowana i czujesz,że musiałabyś zmienić siebie, charakter i nastawienie(czyli samą siebie!)by dobrze się czuć w pracy,lepiej poszukać czegoś innego.(w Twoim przypadku praca w biurze lub inna tego typu).

Wiadmo,że mało kto ma wymarzoną pracę. Trzeba nieraz trze\ymać nerwy na wodzy, iśc na kompromis etc.ale co innego jest mieć pracę, która jest"nawet ok, ale", a co innego jest mieć pracę która nas wykańcza/stresuje/dołuje/sprawia,że...etc.

A więc Wizażanko!Dobrze się stało,jak sie tało.Może w ten sposob trafisz na tą swoją wymarzoną

Ps. Po co obsługa CCC ma być dynamiczna?!Myślę,że miła i pomocna i ..tyle starczy!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując