Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-16, 22:02   #147
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Z ciekawości poszukalam jeszcze pod haslem "kosmetyki naturalne wroclaw" i wyskoczylo mi kilka ciekawych pozycji. Pamiętaj, że internetowe sklepy takze mają swoje siedziby w postaci sklepu czy magazynu i jest możliwośc odbioru osobistego, lub po prostu zakupu na miejscu. Warto sie podowiadywać. Zaciekawil mnie m.in ten dystrybutor kosmetyków z morza martwego: http://deadsealine.eu/pl/morze-martwe.html . Co prawda nigdzie nie ma wzmianki czy te preparaty są ekologicznie czyste bez chemicznych dodatków, no ale kto pyta nie bladzi. Mnie osobiście sole i blota z morza martwego zawarte w kosmetykach bardzo slużą, używam teraz takich produktów firmy Jericho. Firma ma czyste sole i peelingi solne, natomiast jej kremy, żele i inne bardziej przetworzone produkty są niestety naznaczone parabenami itp, chociaż w oszczednych ilościach. Byc może i ten producent ma coś w w swojej ofercie "nie do wyrzucenia"

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------





Oj, to pytanie akurat zadalam SICILII. Już mi się nie podoba ta Magnolia. Skoro piszesz, że byla tam pólka ze starą mydlarnią, to nie są żadne ekologiczne kosmetyki, niestety, zawieraja syfy w skladach okropne, sls, parabeny, nie kupuj przypadkiem.
Nie widziałam nigdzie tej strony, a wpisywałam nie raz, nie dwa Wrocław. Jutro ją dokładniej przejrzę.

A Magnolia to w większości jakieś 100 sklepów z ciuchami, 50 z butami, 20 z dodatkami i 5 innych. Tam jest mało sklepów z kosmetykami. Ale ja ze Starej Mydlarni znam tylko mydła i one mi się wydają ekologiczne, a nie są?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując