Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki mineralne Lucy Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-27, 20:41   #4207
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margothe Pokaż wiadomość
Ja też sugerowałam się tym, co wcześniej pisałaś co do sitek w pełnych wersjach linerów i podkładów (czy 4g podkładu to też pełna wersja? na pewno nie jest to próbka), ale wszystkie zamówione produkty dostałam w opakowaniu bez sitka. Napiszę do polskiego dystrybutora w tej sprawie, może mi to wyjaśnią, bo bez sitka te większe opakowania są bardzo nieporęczne.
hm. to ciekawe. aż zaczęłam "kopać" w moich jeszcze nie ruszonych bigach ale tam mam sitka wszędzie.

mam biga z lucy różu, podkładu 4g (mają tylko 4g, ale mają zły opis na stronie - 4g to 4ml chyba, a mają napisane, że podkłady są w 10ml pojemnikach, więc musiałyby mieć 10g. a 10g nie można zamówić:P), pudru wykańczającego, linera i cienia - i wszystkie mają pojemniki takiej samej wielkości z sitkami. czy to pojemnik 4g podkładu, czy 2g cienia (dalej słoiczek jest 4g ale wypełniony do połowy) etc.

try it są w małych pojemniczkach z czarną nakrętką.

ps. a czy ruszyłaś ten podkład trochę? lucy daje podkłady tak, że nawet mając sitko ono nie jest zabezpieczone i możesz mieć wysypane na sitko podkładu od góry i go nie widzieć
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując